ULAŞIM

Ordu merkezden 10 km  mesafededir.

Aracınız ile:

Ordu yönünden;

Ordu merkez tarafından gelişinde bulunan kumbaşı limanın orada başlayan fatsa-ünye  otobanı ve perşembe sahil yolu ayrımından  perşembe sahil yolu  ayrımına  girip 1 km  sonra Gürsoy Fındık  Fabrikası ve Aytemiz akaryakıt  istasyonunun karşısındayız. 

Samsun yönünden;

İki farklı güzergahtan birini tercih edebilirsiniz.

1. Güzergah (Fatsa-Ordu Otobanı):

Ordu-Fatsa otobanından 15-20 dk ve otobanın  çıkışının  oradaki kumbaşı limanının  perşembe sahilyolu  yol ayrımından girip 1 km sonra Gürsoy Fındık Fabrikası ve Aytemiz akaryakıt istasyonunu karşısındayız.

2.Güzergah (Perşembe Sahilyolu): 

Fatsa ilçemiz çıkış noktasında bulunan ordu-fatsa otobanı ve perşembe sahilyolu  ayrımlarından perşembe sahilyolu'nu(eski yol) olarak da bilinen tercih edip gelirseniz sahilyolu'nun eşsiz manzarasını, doğal harikalarını ve sakin şehir(CİTTASLOW) olarak da bilinen güzide ilçemiz perşembeden de geçmiş olursunuz. Perşembe sahilyolundan geliş süreniz 40-45 dakikadır.

Toplu Taşıma İle:

+ Ordu Üniversitesinin oradan kalkan 53/A numaralı toplu taşıma aracı sahil boyunca  şehir merkezine girmeden kolaylıkla ulaşım sağlaya bilirsiniz   kumbaşında bulunan toplanma alanında ine bilirsiniz ve kampımız toplanma alanının hemen karşısında. 

+ Şehir merkezinden kalkan 54 numaralı toplu taşıma aracına cumhuriyet meydanından(postahane) binerek kumbaşında bulunan toplanma alanında ine bilirsiniz ve kampımız toplanma alanının hemen karşısında.