ÇİSELİ ŞELALESİ

Doğayla iç içe kalmak ve bütün her şeyi geride bırakıp günün tadını çıkarmak isteyenler için Çiseli Şelalesi tam da aranan yerlerden birisidir diyebiliriz. Ülkemizde sayılı şelaleler arasında yerini alan ve muhteşem doğallığının yanı sıra halen bozulmamış bir güzellikte ziyaretçilerini ağırlayan bu harika yeri muhakkak gezmelisiniz. Çiseli Şelalesi Ordu’nun en çok turist alan ikinci bölgesi olarak bilinmektedir.
Yaz aylarında yapılacak olan doğa yürüyüşleri sonrasında varacağınız muhteşem doğa harikası bu yerde havuz keyfi yapabileceksiniz. Kış aylarındaki soğuk ve fırtına havası dolayısı ile pek ziyaretçi alamayan ancak yaz aylarının boy göstermesi ile boş kalmayan bir alana sahiptir.
Yazın sıcağında bile buz gibi suyu ile harika bir zaman geçireceğiniz muhteşem mekan çevresinde özel bir tesis bulunmamaktadır. Bu sebeple yöre halkı tarafından çoğunlukla piknik için kullanılan muhteşem bir yere sahiptir. Şelale altında bulunan gölde yüzerken üzerinize akan suyun altında unutulmaz vakitler geçirebilirsiniz.

Çiseli Şelalesi Nerede?
Şehir merkezine yaklaşık 25 km uzaklıktadır.Karaoluk Köyü sınırlarında bulunur.

Karaoluk Çiseli şelalesine nasıl gidilir?
Ordu merkezden yaklaşık yarım saatte 26 km mesafedeki Karaoluk köyüne ulaşılmaktadır.